/Unsplash

Startup Day 2023: EIT kultuuri ja loomemajanduse seminar

16. märtsil kell 15 toimub Startup Day kõrvalüritusena Tartu Ülikooli Delta keskuses EIT kultuuri ja loomemajanduse partnerlust tutvustav seminar. Osalema on oodatud nii valdkonna (uus)ettevõtted, investorid kui loomemajanduskeskuste ja avaliku sektori asutuste esindajad. Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerumine.

Käesoleval aastal alustab tegevust Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) poolt loodud rahvusvaheline partnerlus kultuuri ja loomemajanduse sektoris, EIT Culture and Creativity (EIT C&C), eesmärgiga kasvada oma valdkonna suurimaks innovatsiooni- ja ettevõtluse võrgustikuks Euroopas.

EIT C&C eesmärk on suurendada Euroopa loomemajanduse ja kultuuri sektorite konkurentsivõimet, toetades ettevõtete, loomekeskuste ning teadus- ja arendusasutuste koostööd kolmes tegevussuunas: uuenduslike toodete ja teenuste turule toomine, ettevõtlusharidus, investeeringud uusettevõtlusse. Ühe eesmärgina plaanib EIT C&C aastaks 2030 investeerida 80 miljonit eurot 200 uue ettevõtte loomiseks.

Seminar toimub 16. märtsil kell 15.00–16.30 Tartu Ülikooli Delta keskuses (Narva mnt 18, Tartu). Seminaril esinevad Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok ning EIT C&C tegevjuht Bernd Fesel.

Registreerumine on avatud 13. märtsini (k.a).

Registreeru siin

Loe lähemalt uue KIC-i kohta

rohe

Konverents Roheline Laine teeb roherägastiku selgeks