Skip to main content
#koostöö #uudis #pressiteade
1.–12. augustil toimub TÜ Viljandi kultuuriakadeemias Prantsusmaa La Filière etenduskunstide koolituskeskuse eestvedamisel töötuba “Tehnikud kunstnike kingades".
Jaga
29.07.2022
#täiendusõpe #uudis
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia õppekava eestvedamisel toimub Viljandis 10.–16. juulini rahvusvaheline käsitöö suvekool Craft Camp.
Jaga
08.07.2022
#ettevõtlus #rahvusvaheline #uudis
Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia algatab koos partneritega rahvusvahelise inkubatsiooniprogrammi loomemajanduse edendamiseks.
Jaga
01.07.2022
#sisseastumine #uudis #pressiteade
Kultuuriakadeemias lõppes sisseastumisavalduste vastuvõtt
Jaga
01.07.2022

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga