#ühiskonnale #uudis
Sellel laupäeval, 30. septembril kell 11-17 toimub Viljandis Rohelise Maja Kohvikus peaasi.ee poolt ellukutsutud vaimse tervise kohvik, mis annab võimaluse jagada oma vaimse tervisega seonduvat muret vastava esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikuga. 
27.09.2023
#teadus #ühiskonnale #valdkonnast #uudis
Esimene Eesti humanitaarteaduste aastakonverents toimub Tallinna Ülikoolis 10.–12. aprillil 2024. Konverentsi teema on „Tulevikuhumanitaaria: kuidas humanitaarteadused kujundavad ühiskonda pöördeliste muutuste ajastul“.
25.09.2023
#täiendusõpe #uudis
Teisipäeval, 19. septembril alustas uut hooaega Väärikate ülikool Viljandis. Programmi avaloengus oli Sakala Keskuses üle 250 teadmishimulise õppuri.
22.09.2023
#kultuur #uudis
Reedel, 15. septembril avatakse Viljandi Vabaduse platsil UNESCO Pärandilinn Viljandi pärandaianduse aastale pühendatud fotonäitus “Meie aedade lood”. Näitus jutustab Viljandi aedade, nende taimede ja inimeste lugusid minevikust tänapäevani.
14.09.2023

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga