#kultuur #sisseastumine #uudis
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias avatakse 2024. aastal üheaastane ingliskeelne magistritaseme õppekava „Creative Project Management“, mis on mõeldud loomevaldkonna tänastele ja homsetele talentidele.
21.11.2023
#tudengile #kooliõpilasele #õppimine #rahvusvaheline #sisseastumine #valdkonnast #why Tartu #tudengivari #välismaal õppija #uudis
Rahvusvaheline õpikogemus on sinu käeulatuses ka siis, kui jätkad oma õpinguid Eestis – meie ingliskeelsed õppekavad pakuvad lisaks eestikeelsest õppest erinevatele õppekavadele ja ainetele võimalust õppida võõrkeeles, luua rahvusvahelisi tutvusi ning saada tuttavaks uute kultuuridega siinsamas Tartus või Viljandis.
14.11.2023
#rahvusvaheline #täiendusõpe #uudis
26. oktoobril kohtusid Erasmus+ rahvusvahelise projekti „Digitaalsed oskused muusikaõpetajatele“ (DISK) partnerid Iirimaal Corkis, et anda üksteisele ülevaade seni tehtud ettevalmistustest täiendusõppemoodulite loomiseks ning planeerida kursuse sisu ja ajaraamistikku edasi.
05.11.2023
#tudengile #õppimine #rahvusvaheline #esmakursuslane #välismaal õppija #uudis
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna välisõpingute ja välispraktika infopäev toimub 14. novembril kell 14.15-15.45 ruumis Jakobi 2-114. Lisaks on veebi vahendusel kuulata üliõpilaste kogemuslugusid samal päeval algusega kell 18.00 ja 15. novembril algusega kell 16.00.
02.11.2023

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga