#koostöö #kultuur #uudis
Viljandi kultuuriakadeemia ühines MTÜ Slava Ukraini heategevuskampaaniaga „Sooja südamega Ukrainasse“, mille raames kogutakse ukrainlastele villaseid esemeid. Kudumeid kogutakse 30. novembrini 2022. 
18.11.2022
#tunnustamine #uudis
Anu Raua nimelised stipendiumid pälvisid Kristi Everst ja Koidu Ahk.
18.11.2022
#juhtimine #koostöö #kultuur #uudis
15. novembril kohtusid TÜ Viljandi kultuuriakadeemias akadeemia nõunike kogu liikmed.
17.11.2022
#kultuur #uudis
17.-18. novembril toimub Viljandis pärimusmuusika aidas TÜ Viljandi kultuuriakadeemia eestvedamisel rahvusvaheline villakonverents. Loe lähemalt kodulehelt!
14.11.2022

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga