#kultuur #uudis
3. oktoobrist on Philosophicumi trepigaleriis avatud Maarja Nõmmiku näitus „Vaatlusi loodusest“.
29.09.2022
#kultuur #uudis
Reedel, 7. oktoobril kell 18 toimub Viljandis Sakala keskuses Helju Meriste (12. IX 1946 – 22. II 2021) mälestuskontsert.
28.09.2022
#vilistlane #uudis
11. juunil 2022 toimunud TÜ VKA vilistlaspäeval tähistas akadeemia kooli asutamise 70. aastapäeva ning 30. aasta möödumist kõrgharidust pakkuva Viljandi kultuurikolledži asutamisest.
26.09.2022
#kultuur #uudis
5. oktoobril kell 20 saab Fellini kohvikus alguse Tudengiduo kontserdisari, mille raames astuvad publiku ette TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava üliõpilased.
26.09.2022

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga