Autor:
Jaanus Vaabla

Seminari- ja lõputööd

Kultuuriakadeemia rakenduskõrghariduse õppekavade üliõpilased teevad teadus- ja loometöö mooduli raames kaks teaduslikku tööd: seminaritöö mahus 6 EAP ning lõputöö mahus 15 EAP. Magistriõppekavade lõputöö maht on erialati erinev. 

Seminari- ja lõputööde koostamist reguleerivad seminari- ja lõputööde statuudid.

Üliõpilastööde vormistamise nõuded leiab kirjalike tööde vormistamise juhendist, mis sisaldab juhiseid seminari-, magistri-, lõputööde, referaadi ja essee koostamiseks ja vormistamiseks.

Tutvu ka TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna juhendamise hea tavaga.

Tehtud seminari- ja lõputööd

Kõikide lõputöödega saab täismahus tutvuda Tartu Ülikooli digitaalrepositooriumis DSpace. Varasemalt tehtud seminaritöid saab näha raamatukogus kohapeal ning kõik kirjed on eriala kaupa leitavad ka e-kataloogis ESTER.

Veebiraamat "Lõimik"

„Lõimik" tutvustab lühidalt kultuuriakadeemias alates 2011. aastast tehtud lõputööde põnevamaid tulemusi. Veebiraamatusse on koondatud valik isikupärase lähenemise ja teostusega üliõpilastöid akadeemia erinevatelt õppesuundadelt. 

Vaata "Lõimikut"

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia uurimistööde konkurss "Loob ja uurib"

Uurimistööde konkursi “Loob ja uurib” eesmärk on tõsta esile ja tunnustada kõrgetasemelisi ja silmapaistvaid seminari- ja magistritöid, edendada teaduslikku mõtlemist ja uurimuslikku hoiakut nii rakenduskõrghariduse kui magistriõppe õppekavadel. Parimate konkursitööde autoreid auhinnatakse rahalise preemiaga, tunnustatakse ka
auhinnatud tööde juhendajaid.

Vaata statuuti

Tudengid õppimas

Ülikool toetab võimekaid esmakursuslasi praktiliste lisaõpivõimalustega

kultuur

Tutvu kultuuriakadeemia õppekavadega

Sound recording session

Rahvusvaheline helidisaini kursus ootab osalejaid Tamperesse