TÜ Viljandi kultuuriakadeemia direktoriks kandideerivad Iñaki Sandoval Campillo ja Garri Raagmaa

31. augustil 2015. a lõpeb praeguse Viljandi kultuuriakadeemia direktori Anzori Barkalaja ametiaeg, uus direktor selgub juunikuus.

Konkursil kultuuriakadeemia direktori kohale kandideeris neli inimest, tänaseks on sõelale jäänud kaks: Liceu konservatooriumi (Barcelona, Hispaania) professor, jazziosakonna juhataja, magistriõppe dekaan Iñaki Sandoval Campillo ja Tartu Ülikooli geograafia osakonna regionaalplaneerimise dotsent Garri Raagmaa.

Iñaki Sandoval Campillo on kaitsnud filosoofiadoktori kraadi Universitat Autònoma de Barcelona’s 2013. (PhD kunstiajaloos ja muusikateaduses), läbi viinud õppetööd lektorina Pamplona konservatooriumis ja õppeassistendina Las Vegase Nevada ülikoolis. Iñaki Sandoval Campillo on tunnustatud jazzpianist, millest annavad tunnistust arvukad kontserdid ning albumid.

Garri Raagmaa on kaitsnud filosoofiadoktori kraadi Tartu ülikooli geograafia instituudis 2000. a (Ph.D inimgeograafias) ja töötab 2011. a alates Tartu ülikoolis dotsendina. Garri Raagmaal on arvestatav teadus- ja arendustöö kogemus,  ta on läbi viinud mitmeid loengukursusi ning juhendanud nii põhi-, magistri- kui doktoriõppe üliõpilasi, samuti on ta tunnustatud publitsist. G. Raagmaal on arvestatav juhtimiskogemus Tartu ülikoolist: ajavahemikul 2001-2009 töötas ta TÜ Pärnu kolledži direktorina.

8. juunil kell 12.00-14.00 toimub direktori kandidaatide debatt Vilma maja multimeediakeskuses (vaata ülekannet www.uttv.ee). Uue direktori valib Viljandi kultuuriakadeemia nõukogu ja nõunike kogu 22. juunil 2015. Uus direktor asub ametisse 1.09.2015

Täpsem info Anzori Barkalaja
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia direktor
anzori.barkalaja [ät] ut.ee
tel 513 9760
 

Teate edastas
Kadri Sprenk
Kommunikatsiooni- ja projektitalituse spetsialist
kadri.sprenk [ät] ut.ee