Maritta Anton

House of Europe BIP Viljandis toob aprillis kultuuriakadeemiasse külla viie partnerülikooli tudengid

House of Europe on Erasmus+ fondi poolt rahastatud lühiajaline õpirände programm (Blended intensive Project), milles osalevad kuus kooli: Viini Muusikainstituut, Utrechti Kunstiülikool, Helsingi Metropolia Ülikool, Madriidi Muusikakõrgkool (Musica Creativa). Pescara Muusikaakadeemia (Conservatorio di Musica "Luisa DÁnnunzio) ja TÜ Viljandi kultuuriakadeemia.

Sel kevadel toimub projekt kuuendat korda ja esimest korda on vastuvõtvaks ülikooliks TÜ Viljandi kultuuriakadeemia. Seega oodatakse aprillis külla viie partnerülikooli tudengeid, et luua ühiselt uut muusikat. Aprillis toimuva intensiivnädala jooksul luuaks ühiselt 18 uut lugu.

hoe

Värskelt valminud muusikat on võimalik kõigil huvilistel tulla kuulama 12. aprillil toimuval kontserdil kultuuriakadeemia Black Boxis kl 18.00.

Rohkem infot projekti kohta leiab siit.

Sound recording session

Rahvusvaheline helidisaini kursus ootab osalejaid Tamperesse

pärand

Viljandi pärandusfestival 2024

Tartu Ülikooli üliõpilased

Tule ja tutvu ingliskeelsete õppekavadega!