Autor:
Johan Paul Hion

Tule ja tutvu ingliskeelsete õppekavadega!

Hea bakalaureusetudeng!

Kas tahaksid saada magistriastme õpingutes rahvusvahelise kogemuse, omandada kõrgel tasemel võõrkeele ja tutvuda uute kultuuridega? Selline õpikogemus on sinu käeulatuses ka siis, kui õpid Eestis – siinsamas Tartus või Viljandis.

Ootame sind 27. novembril pärastlõunateele ingliskeelsete õppekavadega humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas. Kohtume kell 16.00 Jakobi 2 ringauditooriumi fuajees (I korrusel).

Üritusel kuuled alguses erialade lühitutvustusi ja pärast seda saad programmide esindajate ning seal õppivate tudengite käest teetassi kõrvale kõik oma küsimused ära küsida. Kuidas toimub sisseastumine? Milline on õppekava ülesehitus ja millised ained? Missugused on võimalused vahetussemestriks või lausa topeltdiplomi saamiseks koostöös mõne välisülikooliga? Kui suur on õppemaks ja millistel juhtudel saad õppida tasuta?

Sellest sügisest saab ingliskeelsete õppekavade üliõpilastele minna ka tudengivarjuks, et juba enne kandideerimist aimu saada, kas see õppekava võiks sulle sobida. Ka sellest kuuled kohtumisel lähemalt!

Tutvustame alljärgnevaid õppekavasid:

Kohtumiseni juba 27. novembril kell 16.00 Jakobi 2 ringauditooriumi fuajees (I korrus)! Palume sul registreeruda, et teaksime, kui palju teed keeta ja küpsiseid varuda (ja saaksime sulle paar päeva enne toimumist meeldetuletuse saata).

 

Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele

Sound recording session

Rahvusvaheline helidisaini kursus ootab osalejaid Tamperesse

Seminar usuteaduskonnas

Inspireerivad õpetajakoolituse veebiinfotunnid