Tudengilt tudengile vestlusring: õpingud välismaal

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond korraldab 7. detsembril kell 16.00 vestlusringi, mille eesmärk on jagada õpirändes käinud tudengite kogemusi ja soovitusi neile üliõpilastele, kes alles plaanivad välismaale õppima minna.

Image

Tartu Ülikooli tudengitel on igas õppeastmes võimalik osa õpingutest sooritada mõnes välisülikoolis. Erinevaid programme ja võimalusi on palju ning esmapilgul võib valiku tegemine olla keeruline. Head nõu võivad anda kaastudengid, kel juba semester või kaks välismaal seljataga ning kes oskavad rääkida nii õpingutest kui ka praktilisest elukorraldusest vahetusüliõpilasena.

Kui oled välismaal õppimisest huvitatud ja soovid teiste kogemusi kuulda (või hoopis ise kaasa rääkida), siis tule 7. detsembril kell 16.00 tudengilt tudengile vestlusringi. Üritus toimub Lossi 3 - 328 ning Zoomis.

Järelkuulamise võimaluse pakkumiseks üritus salvestatakse.

#kultuur #õppimine
4avastajaDraamat - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Tartu Uues Teatris etendub kultuuriakadeemia tudengite lavastus "4avastajaDraamat"

#õppimine

Teatrikunsti õppekava 14. lend

Käesoleval lehel saab tutvuda Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava 4. kursuse näitleja eriala üliõpilastega.
#õppimine #vilistlane
mentorlus_Foto_UT_Johan-Paul_Hion.jpeg

Tartu Ülikooli üliõpilasi ja vilistlasi oodatakse osalema mentorlusprogrammis