Omakultuuriakadeemia: Andres Kõpper

Selle hooaja neljas omakultuuriakadeemia toimub teisipäeval, 21. novembril kell 18 Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Muusika õppekava kutsel on külas muusik Andres Kõpper.

Selle aasta 2. septembril sai Andres Kõpperist ehk NOËPist esimene eesti artist, kes on Eestis andnud staadionikontserdi. Omakultuuriakadeemias peab ta ettekande "Kedagi ei huvita...", milles jagab oma kogemust kontserdi ettevalmistamisest ja turundamisest.

Omakultuuriakadeemias osalemine on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. Eelnev registreerimine ei ole vajalik. Kohtumised on otseülekandena vaadatavad ka veebiplatvormil live.kultuuriakadeemia.ee.

Arutelusid modereerib Marko Veisson. 

Üritustesarja toetavad Eesti Kultuurkapital, Eesti Pärimusmuusika keskus ja Viljandi linn.

Muusika

Iirimaal toimus järjekorras teine muusikaõpetajate digioskuste arendamise projekti kohtumine

Omakultuuriakadeemia: Aivar Simmermann

2023. aasta sügishooaja lõpetab omakultuuriakadeemias näitleja, koolitaja ja õppejõud Aivar Simmermann loenguga "Erinevad ellusuhtumised, ühine hool".

Omakultuuriakadeemia: Jaanus Rohumaa

Selle hooaja teine Omakultuuriakadeemia toimub teisipäeval 31. oktoobril kell 18 Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Ettekande teeb etenduskunstide õppekava kutsel Tartu Ülikooli teatriteaduse lektor Hedi-Liis Toome teemal "Sugudevaheline ebavõrdsus etenduskunstides".