Autor:
Onkel Jonkel

Kultuuriakadeemiast alguse saanud Onkel Jonkel võitis ADM-i bändikonkursi

Digiagentuuri ADM bändikonkursi võitjaks kuulutati Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias 2020. aastal alguse saanud tudengite indie-ansambel Onkel Jonkel. Väga erineva suuruse, stiili ja taustaga kollektiivid saatsid võitlusele rohkem kui 40 demopala, mille hulgast valis žürii välja kolm paremat ja neist omakorda võitja. Onkel Jonkelile tõi võidu viiest loost koosnev EP “Akadeemiline puhkus”.

"EP-l olevad lood on kolme aasta protsess. Selle aja jooksul oleme kogenud palju head ja halba. Iga lugu peegeldab meie eludes mingit läbitud etappi,” sõnas kitarrist Ott-Mait Põldsepp.

“Oleme väga tänulikud ADM-ile, kes annavad noortele võimaluse oma muusikal kodulinnast kaugemale jõuda," sõnas laulja Georg Eessaar. "Nüüd on vanematele koolist võetud akadeemilist puhkust hoopiski lihtsam seletada."

Konkurss keskendub sellel aastal ennekõike muusika jagamisele digitaalsetes striimingukeskkondades Spotify ja Apple Music. Võidu saanud EP avalikustatakse 20. detsembril 2022. aastal bändi sotsiaalmeedia platvormidel. Lugude esitused jõuavad lavale pärast lugude avalikustamist Viljandis, Tartus, Tallinnas ja Pärnus. 

ADM bändikonkurss sai alguse 2009. aastal ADM-i juhi Riho Pihelpuu muusikaarmastusest ja soovist toetada Eesti muusikat ning panustada selle arengusse. Varasematel aastatel on ADM-i bändikonkursi võitnud Kristjan Randalu ja Vaiko Eplik, Sander Mölder, Kelly Vask, Maris Pihlap, OOPUS ja paljud teised praeguseks tuntud artistid.

ADM on digitaalse teeninduse, müügi- ja turunduslahendusi loov digiagentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega.

#kooliõpilasele #kultuur
Ringtehnoloogia loomekonkurss "Parandan maailma oma kätega" - Viljandi kultuuriakadeemia

Osale TÜ VKA ringtehnoloogia loomekonkursil „Parandan maailma oma kätega“

#kooliõpilasele #kultuur

Registreerimine ringtehnoloogia loomekonkursile

Konkursil "Parandan maailma oma kätega" osalemiseks täida allolev ankeet ja lae zip-failina üles fotod oma lõpuni viimistletud tööst.
#kultuur #sisseastumine
Ringtehnoloogia eriala - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Kultuuriakadeemia avab ringtehnoloogia eriala