Jürgen Joost

Kultuuriakadeemia muusika õppekava kontserdisarjal "MADE" on tulemas 21. kontsert

Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia kontserdisarja “MADE”  järjekorras 21. kontsert toimub 13. detsembril kell 18.00 Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Õhtujooksul astub lavale 11 eriilmelist muusikalist koosseisu, kes tutvustavad enda uut loomingut.

MADE on kontserdisari, mis sai alguse 2017. aastal eesmärgiga tutvustada laiemale avalikkusele kultuuriakadeemia rütmi- ja pärimusmuusika eriala tudengite erinevaid ansambleid. Kontseptsioon on lihtne — 5 nädalat järjest tehakse õppejõu juhendamisel tihedat tööd, millele järgneb kontsert. Hooaja jooksul antakse kokku 4 kontserti Viljandi linna erinevates saalides ning kontserdid on otseülekandena vaadatavad veebiplatvormil live.kultuuriakadeemia.ee.

Programmijuht Jürgen Joost: “21. MADE kontserdiks on kokku tulnud kultuuriakadeemia muusikute tugevaim kaader. Kuulda saab energiast pakatavat fusionit, kodusooja pärimust ja jõulueelset jazzi. Võib öelda, et sellele MADE kontserdile kohale tulles teed sa endale varajase jõulukingi.”

Martin Kalm, viimast korda MADE kontserdil esinev tudeng “MADE on geniaalne ettevõtmine, mis loob ideaalse platvormi muusikutele inspiratsiooni ammutamiseks. Samuti annab MADE võimaluse jagada teiste muusikutega enda õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Hakkan MADE kontserte heameelega külastama ka peale kooli lõppu.“

Kontsert on otseülekandena vaadatav ka veebiplatvormil www.live.kultuuriakadeemia.ee

Kontserdil osalemine on tasuta ja avatud kõigile huvilistele.

Täpsema info leiab Kontserdisari MADE Facebooki lehelt siit

Järgmine Viljandi linnameister on sepp Tõnis Luik

Pärandilinn Viljandi otsib 2024. aasta pärandusfestivalile osalejaid

Kultuuriakadeemias valminud sämplipank avab pärimuspillide helimaailma laiemale publikule