Autor:
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia

Konverents Roheline Laine teeb roherägastiku selgeks

8. aprillil toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas ärikonverents Tekstiilid tuleviku heaks! Roheline Laine rõiva-​ ja tekstiilitööstuses. Konverentsi korraldavad EASi ja KredExi ühendasutus ja TÜ Viljandi kultuuriakadeemia. 

Eesti disainimaastik ei tee hüpet kestlikku tulevikku üksinda. Sel põhjusel toome kevade hakul Viljandi Pärimusmuusika Aidas kokku Eesti rõivatootjad, poliitikakujundajad, tarbijad ja näited naaberriikidest, et mõista rõiva-​ ja tekstiilitööstuse tänast olukorda ning tulevikuvõimalusi.

Eestil on globaalsel rõiva-​ ja tekstiiliturul pikk ajalugu, mis on hiljem asendunud digiriigi kuvandiga. Kas disain on majanduses moest läinud või moodi tulemas? 

Miks tasub osaleda?

Teadmiste ja kogemuste jagamine, koostöösidemete ja võrgustiku loomine

Võimalus kohtuda ja suhelda rõiva-​ ja tekstiilitööstuse spetsialistide ning poliitikakujundajatega. Jagatud kogemused ja ideed aitavad mõista valdkonna hetkeolukorda ning tulevikuvõimalusi.

Kestliku arengu edendamine

Uued teadmised ja praktilised näpunäited, kuidas liikuda oma ettevõttega kestlikuma ning vastutustundlikuma arengu suunas, aidates suurendada keskkonnasõbralikkust ja konkurentsivõimet.

Uued trendid ja innovatsioon

Rõiva-​ ja tekstiilitööstus on dünaamiline valdkond, kus uued trendid ja tehnoloogiad on pidevas arengus. Ole kursis valdkonna viimaste arengutega ning avasta uuenduslikke lähenemisviise oma äri edendamiseks, et püsida konkurentidest ees ja kohandada oma ärimudelit kiiresti muutuval turul.

Tutvu programmiga lähemalt ja pane ennast kirja.

Registreerimine on avatud 31. märtsini või kuniks kohti jätkub!

Loovettevõtja mikrokraad 2022 - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Algas registreerumine loovettevõtja mikrokraadiprogrammi

Eksperimentaalarendus

Tartu Ülikool toetab teadustöö tulemuste turuküpsemaks arendamist 300 000 euroga

Rohesiire

JÄRELVAADATAV: Maive Rute avalik loeng „Globaalne rohesiirde võidujooks. Euroopa rada USA ja Hiina vahel"