Kursus "Käsitöö tootearendus, e-turundus ja -müük"

Toimumisaeg: 19.03.2022 – 07.05.2022

Toimumiskoht: Vilma õppehoone, Turu 7, Viljandi

Maht: 2 EAP (50 tundi)

Maksumus: tasuta

Õppejõud: Signe Susi, Monika Hint, Sandra Urvak, Martin Bristol, Joonas Karl Kuusik, Timo Porval

Eesmärk: süvendada käsitöömeistrite ja -ettevõtjate teadmisi sihtgrupist lähtuvate käsitöötoodete arendamisest, e-turundamisest ja -müügist Eesti sihtturule. Anda praktilised oskused oma toodete esitlemiseks e-müügi kanalites ja vastava müügikeskkonna loomiseks.

Sihtrühm: käsitööettevõtjad

Õpingute alustamise tingimused: eelnevad kogemused käsitöö valdkonna toodete arendamises ja müügis

Kursuse õpiväljundid

Kursuse läbinu:

• tunneb käsitööspetsiifilise e-turunduse ning -müügi aluseid Eesti sihtturul;
  • tunneb oma toote sihtgruppi ja oskab e-müügi spetsiifikast lähtuvalt oma tooteid kujundada ja arendada;
  • tunneb eesmärgipäraseid stilistikavõtteid ja oskab teha oma toodetest esitlusfotosid;
  • oskab iseseisvalt kasutada e-turunduse ja müügiplatvormi VOOG ning on sellele platvormile kujundanud oma esmase e-poe.

Nõuded lõpetamiseks: osalemine vähemalt 70% tundides ning etteantud ülesannete ja praktiliste tööde sooritamine

Väljastatav dokument: tunnistus

Registreeru ÕISis

Autoriõigused koolituse ülesehitusele ja koolitusprogrammile kuuluvad Tartu Ülikoolile. Nende kasutamine Tartu Ülikooli kirjaliku loata on keelatud. Koolitust rahastatakse ESFi toel programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" kaudu.

logo_126.jpg
oka