Eesti Vabariigi 104. aastapäeva mõtisklus: Lauri Räpp

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia traditsioonilisel Eesti Vabariigi aastapäeva mõtisklusel astub publiku ette Lauri Räpp. Otseülekanne toimub 23. veebruaril algusega kell 11 veebilehel www.live.kultuuriakadeemia.ee.

Lauri Räpp on tekstilooja, väikeettevõtja, seljakotirändur ja vabakutseline loovisik, kelle kireks ja elustiiliks on kirjutamine.

Piduliku otseülekande juhatab sisse Eesti Vabariigi hümn TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava üliõpilase Hanna Miina Kivisäki esituses ning tervitussõnad edastab kultuuriakadeemia direktor Juko-Mart Kõlar.

Lauri Räpiga vestleb kultuuriakadeemia teatrikunsti eriala 14. lennu üliõpilane Liisbeth Kala.

Vestluse lõpus on ruumi aruteluks ning kõik tekkinud küsimused saab esitada www.live.kultuuriakadeemia.ee lehel olevas sõnumiaknas.

Sündmus on tasuta.

Sündmus Facebookis