Autor:
Maritta Anton

Alanud on kandideerimine prof Kalju Komissarovi nimelisele stipendiumile

Alates 12. detsembrist 2022 saab esitada taotlusi professor Kalju Komissarovi nimelisele stipendiumile kandideerimiseks. Stipendium on mõeldud Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava üliõpilastele erialaseks enesetäiendamiseks. 

Praeguse Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava kõrgharidusliku õppekava ülesehitamise idee teatrimudelina kuulub Kalju Komissarovile. Stipendiumiga soovitakse väärtustada Kalju Komissarovi pikaajalist viljakat tööd teatrihariduse vallas.  

Stipendiumiga kogusummas 2000 € toetatakse igal aastal kaht etenduskunstide õppekava üliõpilast ning see määratakse tudengitele, kes on õpingutes tervikuna olnud tulemuslikult loomingulised, distsiplineeritud, eetilisi väärtusi silmaspidavad ning oma erialal perspektiivikad. Stipendium on mõeldud erialaseks enesetäienduseks, eelkõige õpingute ja välispraktika toetuseks. 

Stipendiumile kandideerimise tähtaeg on 13. veebruar 2023 (k.a). 

Toetusraha pidulik üleandmine toimub prof Kalju Komissarovi sünniaastapäeval, 8. märtsil 2023.  

Stipendiumit rahastab Eesti KultuurkapitalI näitekunsti sihtkapital ja toetab ettevõte Wooch OÜ. Stipendumipäeva koostööpartner on Ugala teater. 

Loe stipendiumi taotlemisest lähemalt. 

#kooliõpilasele #kultuur
Ringtehnoloogia loomekonkurss "Parandan maailma oma kätega" - Viljandi kultuuriakadeemia

Osale TÜ VKA ringtehnoloogia loomekonkursil „Parandan maailma oma kätega“

#kooliõpilasele #kultuur

Registreerimine ringtehnoloogia loomekonkursile

Konkursil "Parandan maailma oma kätega" osalemiseks täida allolev ankeet ja lae zip-failina üles fotod oma lõpuni viimistletud tööst.
#kultuur #sisseastumine
Ringtehnoloogia eriala - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Kultuuriakadeemia avab ringtehnoloogia eriala