TÜ Viljandi kultuuriakadeemia

23. oktoobril toimub Viljandi Gümnaasiumis MADE Nº23

Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava kontserdisari “MADE” alustab 23. oktoobril oma kaheksandat hooaeg.

23. oktoobri õhtul kell 19:00 astub Viljandi Gümnaasiumis lavale seitse kultuuriakadeemia muusikalist koosseisu. Oodata on mitmekesist ja erilist kontserdielamust, kus muusika hingab koos sügisega – täis sooje helisid ja uusi ideid.

MADE No. on kontserdisari, mis sai alguse 2017. aastal eesmärgiga tutvustada laiemale avalikkusele meie rütmi- ja pärimusmuusika eriala tudengite erinevaid ansambleid. Kontseptsioon on lihtne — 5 nädalat järjest tehakse õppejõu juhendamisel tihedat tööd, millele järgneb kontsert. Hooaja jooksul antakse kokku 4 kontserti Viljandi linna erinevates saalides.

Kontsert on kõigile muusikahuvilistele tasuta. Otseülekannet saab vaadata  UTTV keskkonnas.

Sündmus Facebook-is.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!

Kultuuriakadeemia kutsub tudengeid osalema loomeprojektide konkursil