Autor:
Maritta Anton

Kultuuriakadeemia kutsub lahtiste uste päevale

26. aprillil toimub TÜ Viljandi kultuuriakadeemias lahtiste uste päev ning sel korral oodatakse tulevasi sisseastujaid akadeemiasse kohapeale. 

Lahtiste uste päev algab kell 10 kultuuriakadeemia peamajas, kus tervitussõnad edastab TÜ VKA direktor Juko-Mart Kõlar, programmijuhid ja üliõpilasesindus. Päev jätkub õppekavade infotundide ja töötubadega, üliõpilasesinduse eestvedamisel saab tutvuda akadeemia õppehoonetega ning veeta aega õhtusel koosviibimisel. 

„Kultuuriakadeemia eelis on kohapealne mõnus õhkkond ning lahtiste uste päev on hea koht selle kogemiseks,“ sõnas TÜ Viljandi kultuuriakadeemia õppedirektor Kadri Steinbach. „Julgustan kõiki, kel veel erialavalik tegemata, tulema 26. aprillil akadeemiasse kohapeale.“ 

2023. aastal toimub kultuuriakadeemias sisseastumine etenduskunstide õppekaval tantsuõpetaja, lavastaja, näitleja, koreograafi erialadele; muusika õppekaval pärimusmuusika, rütmimuusika, helitehnoloogia, koolimuusika erialadele; pärandtehnoloogia õppekaval ehituse, metallitöö ja uuele ringtehnoloogia erialale; kultuurikorralduse ning kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekavadele. Magistriõppes on kandideerimine avatud kultuuripärandi loovrakenduste ning kunstide ja tehnoloogia õpetaja õppekavadele.

Sisseastumine rakenduskõrgharidusõppekavadele algab 12. juunil ning kestab 28. juunini. Magistriõppesse saab kandideerida juba praegu ning avalduste esitamise viimane tähtaeg on 28. juuni. 

Lahtiste uste päeva töötubades, infotundides ja majatuuridel osalemiseks on vajalik registreerumine. Rohkem infot leiab kodulehelt ja Facebookist.

Tutvu programmiga ja registreeru

Tartu Ülikooli peahoone

Tartu Ülikooli esmased vastuvõtuotsused on tehtud

Said Tartu Ülikooli sisse. Mis edasi?

Said Tartu Ülikooli sisse. Mis edasi?

Vastuvõtt 2023 - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Lõppes vastuvõtt: kultuuriakadeemia on sisseastujate seas endiselt populaarne