Foto:
Siim Verner Teder

Kultuurikorralduse sügiskool 2022

Kolmas kultuurikorralduse sügiskool toimub laupäeval, 29. oktoobril 2022 kell 11–18 Viljandis pärimusmuusika aidas. Sügiskoolis alapealkirjaga "Vastupidavus" arutletakse selle üle, mis loob eeldused vastupidavuseks vaimsel, füüsilisel, ühiskondlikul või ideede tasandil.

Sügiskooli on oodatud kultuurikorralduse professionaalid, tudengid ja kõik teised, kellele valdkond või mõni teema huvi pakub.

Aruteludes astuvad lavale Karmen Reinpõld, Virgo Sillamaa, Toomas Roolaid jt. Täpne kava avaldatakse peagi!

Palume oma osalemissoovist teada anda hiljemalt 17. oktoobriks 2022.

REGISTREERU SIIN

 

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia kultuurikorralduse sügiskool on iga-aastane kokkusaamiskoht valdkonna professionaalidele, tudengitele ja laiemalt kultuurielu kavandamisest huvitatutele. Esimene sügiskool toimus oktoobris 2020 kultuuriakadeemia mustas saalis, alates 2021. aastast on toimumiskohaks pärimusmuusika aida suur saal. Varasemate sügiskoolide raames on oma mõtteid jaganud Eva Saar, Anu Rannu, Markko Karu, Maarin Ektermann, Aro Velmet, Ott Karulin, Helen Sildna, Andri Maimets, Madis Tüür, Elina Naan jt.

Sügiskooli korraldaja on TÜ Viljandi kultuuriakadeemia kultuurikorralduse õppekava üliõpilased ja õppejõud. Küsimused ja ideed on oodatud e-posti aadressile jorma.sarv@ut.ee.

Loe lähemalt kultuurikorralduse õppekavast.

Vaata 2021. aasta sügiskooli järelvideot:
#kultuur
Moment_Maarja_Nõmmik

Maarja Nõmmiku näitus „Vaatlusi loodusest" Philosophicumi trepigaleriis

29.09.2022
#kultuur
Helju Meriste mälestusõhtu

Viljandis meenutatakse mälestuskontserdiga Helju Meristet

28.09.2022
#koostöö #kultuur #rahvusvaheline
Pärimusmuusika lõikuspidu

Pärimusmuusika Lõikuspidu: TUNE projekti pärimusmuusika kontsert

27.09.2022