Triin Araku autorikontsert üllatab kuulajaid

23.01 kell 19 toimub Elva Huviala- ja Kultuurikeskuses Sinilind muusikapedagoogika magistriüliõpilase Triin Araku kontsert “Maa ja taeva vahel”.

Tegu on Triinu esimese autorikontserdiga ning ühtlasi ka noodiraamatu esitlusega. Värskelt valminud noodiraamatusse on Triin koondanud suurema osa oma senisest loomingust.

Kontserdil kõlavad ainult Triinu kirjutatud ja seatud laulud tema erinevatest loomeperioodidest. Vanim laul pärineb aastast 1994, kui Triin oli vaid 8-aastane. “Laule on tõesti igasuguseid,” lubab Triin.

Laval on lisaks Triinule veel tema õpilased Elvast ja Põltsamaalt, kes tänaseks üsna palju Triinu kirjutatud loomingut laulnud. Kontserdil esineb lisaks Elva gümnaasiumi neidudekoor, kes on ka varem Triinu loominguga kokku puutunud. “Neidudekoor laulis jõulude ajal üht minu laulu ja kontserdiks õpiti teine lisaks."

Kontsertõhtul astub üles üllatuskülaline, aga kes täpsemalt, selle jätab Triin saladuseks. “Võin öelda, et see isik on ka TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonnaga seotud,” vihjab Triin salapäraselt.

Praegu on plaanis korraldada vaid üks “Maa ja taeva vahel” kontsert, seega huvilistel tasub sündmus oma päevakavva planeerida.

Kontakt:

Muusikaosakond