Kultuuriakadeemia teatrikunsti tudengid Vene Teatri lavastustes

Veebruaris ja märtsis jõuavad Vene Teatris resultaadini kolm koostöölavastust, milles on kaasategevad sel suvel lõpetavad teatrikunsti 11. lennu üliõpilased, lavastajateks GITIS-e lõpetavad lavastajatudengid ning kahe lavastuse stsenograafideks EKA 3. kursuse üliõpilased. See on projekt, mis hõlmab kahte riiki ja kolme linna ning kolme õppeasutust.

1. veebruaril esietendus GITIS-e lõpetaja Pavel Pronini lavastus Gagarini tee, kus teevad kaasa teatrikunsti 11. lennu tudengid Katrin Sutt, Eduard, Tee, Dan Jeršov.

8. veebruaril esietendus Anton Kiseliuse lavastus Preili Julie, kus kaasa teeb teatrikunsti 11. lennu tudeng Aleksandr Kuzin (Domowoi).

5. märtsil esietendub GITIS-e lõpetaja Vitali Koguti lavastus Anna käsk, füürer!. Seal on kaasategevad teatrikunsti 11. lennu üliõpilased Dajana Zagorskaja, Jekaterina Burdjugova, Karin Lamson.

Teatrikunsti 11. lennu lavastajaüliõpilased Dajana Zagorskaja ja Karl Sakrits valmistuvad oma viimasteks diplomilavastusteks. Dajana looming „Wonderland“ sai nähtavaks 7. veebruaril kell 19.07 Viljandis Lennukitehase Valges saalis ja Karli lavastus B. Alver „Lugu valgest varesest“ esietendub 27. veebruaril kell 19.00 Viljandis  Muusikakooli Orkestrimajas. Näitlejad teatrikunsti 11. lennust.