Kultuuriakadeemia alustab õppeaastat 29. augustil avaaktuse ja -palvusega

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia õppeaasta algab esmaspäeval, 29. augustil traditsiooniliselt avaaktuse ja -palvusega.
Kell 12.00 peab avapalvuse Viljandi Jaani kirkus õpetaja Marko Tiitus. Musitseerivad Merili Murde (lõõts), Tanel Sakrits (mandoliin) ja Marko Mägi (saksofon). Kestvus ca 40 min.
Kell 13.00 avaaktus Viljandi Pärimusmuusika Aida suures saalis. Eriti teretulnud on kõik esmakursuslased, nii statsionaarses õppes kui avatud ülikoolis, kel au ka lavale pääseda!
Avaaktust näeb ka otseülekandena www.uttv.ee vahendusel.
Kell 15.30 on õppeosakondade infotunnid uutele tudengitele:
etenduskunstide osakond (must saal);
kultuurhariduse osakond (peamaja ruum 105);
muusikaosakond (Orkestrimaja);
rahvusliku käsitöö osakond (peamaja ruum 321)

Rebasenädala programm jätkub teisipäeval ja kolmapäeval.
Teisipäev, 30. august
10.15-11.15 Sissejuhatus kultuuriakadeemiasse – Iñaki Sandoval, direktor (must saal);
11.45-12.30 Sissejuhatus üliõpilasellu kultuuriakadeemias – üliõpilasesindus   (must saal);
Osakondade poolt planeeritud tunnid ja üritused

Kolmapäev, 31. august
10.15-12.00 Sissejuhatus õpingutesse kultuuriakadeemias – Tuulike Kivestu, õppe- ja arendusdirektor / Priit Kilgas, õppeosakonna juhataja / Keiti Piirisild, tuutor / Piia Mäesaar, TÜ karjääritalitus (must saal);
Osakondade poolt planeeritud tunnid ja üritused