Läheneb Nordic Common Studies nädal

Järgmisel nädalal, 23-28. jaanuaril toimub etenduskunstide osakonnas Norteas võrgustiku vahetusnädal Nordic Common Studies (NCS).

Nädala sisuks on workshop „Horror-stories and youth theatre. How to create your inner monster“, mida viib läbi Jaanika Juhanson. Töötoas osalevad koos meie teatritudengitega üheksa välistudengit Tampere, Kopenhaageni ja Vilniuse teatrikoolidest. Samal ajal lähevad kaheksa meie teatritudengit nädalaks vahetusse Tamperre, Reykjaviki, Fredrikstadi ja Kopenhaagenisse.

NCS on Norteas võrgustiku vahetusnädal, mis toimub kuuendat korda, ning mille eesmärgiks on pakkuda vahetusõppe võimalust just teatritudengitele, kellel on pikemaks ajaks välisvahetuses osalemine keeruline.