Kultuuriakadeemia ootab huvilisi virtuaalsele lahtiste uste päevale

Neljapäeval, 3. märtsil algusega kell 11 toimub TÜ Viljandi kultuuriakadeemia lahtiste uste päev. Veebis toimuvale sündmusele on osalema oodatud kõik, kel soov akadeemiasse õppima tulla.

Video vahendusel saab ülevaate kultuuriakadeemia õppekavadest ning tulevasi üliõpilasi tervitab TÜ VKA direktor Juko-Mart Kõlar. Kella 11-st oodatakse kõiki huvilisi  infotundidesse, kus saab ülevaate akadeemia õppekavadest ja erialadest, vestelda programmi- ja erialajuhtidega ning küsida õppe- ja tudengieluga seotud küsimusi. Lisaks on võimalik osaleda põnevates töötubades "Kultuurikorralduse PIN-kood" ja "TIDI rütmiline teekond muusikas". Samuti saab tutvuda kultuuriakadeemia üliõpilasesinduse rubriigi "Tudeng vastab" ning akadeemia õppehoonete videotega.

2022. aastal oodatakse rakenduskõrgharidusõppes sisseastujaid kultuurikorralduse, kogukonnahariduse ja huvitegevuse, muusika õppekavadele ning visuaaltehnoloogi, tehnilise produtsendi ja rahvusliku tekstiili erialadele. Magistriõppes saab kandideerida kultuuripärandiloovrakenduste, kunstide ja tehnoloogia õpetaja ning ingliskeelse heli- ja visuaaltehnoloogia õppekavadele.

Rohkem infot leiab kodulehelt ja Facebookist.

Fotol 23. aprillil 2021 toimunud virtuaalne lahtise uste päev. Autor: Maritta Anton

Tartu Ülikooli üliõpilased

Tule ja tutvu ingliskeelsete õppekavadega!

Lahtiste uste päev veebis 2023 - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Lahtiste uste päev tõi kultuuriakadeemiasse üle 80 huvilise

Lahtiste uste päev 2023 - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Kultuuriakadeemia kutsub lahtiste uste päevale