#tunnustamine #pressiteade
Vabariigi aastapäeva eel kuulutas Tartu Ülikooli rektor professor Toomas Asser välja ülikooli 2023. aasta ühiskonnateo, teadusteo ja keeleteo ning nimetas aasta õppejõud.
19.02.2024
#õppimine #uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
11.02.2024
#sisseastumine #uudis
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia virtuaalne lahtiste uste päev toimub 1. märtsil 2024. Infotundides saad ülevaate kultuuriakadeemia õppekavadest ja erialadest ning võimaluse küsida programmijuhtidelt sisseastumise ja õppega seotud küsimusi.
11.02.2024
#kultuur #uudis
Teisipäeval, 13. veebruaril stardib omakultuuriakadeemia kevadine hooaeg. Esimeseks külaliseks on kultuuripärandi loovrakenduste õppekava kutsel silmapaistev eesti filosoof ja tõlkija Margus Ott, kelle ettekande teemaks on "Käsitöö äärmised võimalused".
09.02.2024

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga