#kultuur #uudis
UNESCO loovlinnade võrgustikku kuuluv pärandilinn Viljandi valis pärandusele pühendatud 2024. aasta linnameistriks sepa Tõnis Luige.
22.04.2024
#kestlikkus #uudis
5. märtsist 8. aprillini 2024 toimunud Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia ringtehnoloogia eriala konkursi "Parandan maailma oma kätega" võitjad on selgunud.
18.04.2024
#kestlikkus #kultuur #uudis
UNESCO loovlinnade võrgustikku kuuluv Pärandilinn Viljandi korraldab 1.-5. oktoobril rahvusvahelise Viljandi pärandusfestivali, mis ühendab pärandkultuuri, hariduse ja kestlikkuse. Festivali raames toimub mitmeid eriilmelisi sündmusi: konverentsid, meistriklassid, kunstiprojektide esitlemised ning suurejooneline päranduspidu.
18.04.2024
#kultuur #uudis
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikatehnoloogia lektori Janar Paeglise juhtimisel on valminud projekt „Eesti pärimuspillide sämplipank", mille sisuks on unikaalse Eesti kultuuripärandi - eesti pärimuspillide helimaailma avamine laiemale publikule.
11.04.2024

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga