#sisseastumine #uudis
Onkel Jonkel on TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava kolmanda ja neljanda kursuse tudengitest koosnev ansambel.
22.05.2024
#sisseastumine #uudis
Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava programmijuht Marko Mägi toob välja 5 põhjust, miks tasub tulla õppima just sellele õppekavale.
20.05.2024
#sisseastumine #uudis
Elisabeth Teener on TÜ Viljandi kultuuriakadeemia kultuurikorralduse õppekava neljanda kursuse tudeng, kes oma lõputöö raames proovis ära Viljandi Hansapäevade peakorraldaja vastutusrikka rolli.
16.05.2024
#sisseastumine #uudis
Kultuurikorraldus kipub olema üks neist valdkondadest, mille täpsem tähendus ja sisu ei pruugi kohe selged olla. Kes see kultuurikorraldaja siis ikkagi on?
13.05.2024

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga