Õppekorraldusspetsialistid kultuuriakadeemias

Õppekorralduslike küsimuste korral aitavad Sind kultuuriakadeemia õppekorraldusspetsialistid:

Nimi Valdkond Kontakt
Heli Nurme kultuurikorralduse (RAK) õppekorralduse spetsialist 5310 1611
heli.nurme@ut.ee
     
Kadri Roht kogukonnahariduse ja huvitegevuse (RAK), etenduskunstide (RAK) tantsukunsti eriala õppekorralduse spetsialist kadri.roht@ut.ee
     
Kristi Reili pärandtehnoloogia (RAK) ehituse ja metallitöö õppekorralduse spetsialist 435 5262
kristi.reili@ut.ee
     
Lembe Rätsep pärandtehnoloogia (RAK) ringtehnoloogia ja tekstiili eriala, kultuuripärandi loovrakenduste (MA) õppekorralduse spetsialist 435 5249
lembe.ratsep@ut.ee
     
Margit Simenson etenduskunstide (RAK) teatrikunsti ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala õppekorralduse spetsialist 435 5246
5262 515 
margit.simenson@ut.ee
     
Maarja Raudvee muusika (RAK) sessioonõppe, heli- ja visuaaltehnoloogia (MA), kunstide ja tehnoloogia õpetaja (MA) õppekorralduse spetsialist 434 5805
maarja.raudvee@ut.ee
     
Taivi Mölder muusika (RAK) õppekorralduse spetsialist 434 5807
taivi.molder@ut.ee
     
Marge Robam tasemeõppe koordinaator, loovprojektide juhtimise magistriõppekava õppekorraldaja 5300 2207
marge.robam@ut.ee