Autor:
Unsplash

Kursus "Valgustehnika algajale"

Toimumisaeg: 30.09.–01.10.2023

Toimumiskoht: TÜ Viljandi kultuuriakadeemia must saal (Posti 1, Viljandi)

Maht: 0,5 EAP (16 tundi auditoorset tööd)

Maksumus: tasuta

Õppejõud: Siim Reispass, TÜ Viljandi kultuuriakadeemia valgusala spetsialist

Kursuse eesmärk: anda algteadmised valguspult MagicQ ChamSys programmeerimisel (patch, töökeskkonna loomine, valguspiltide programmeerimine ja salvestamine ning taasesitamine).

Sisu

  • Valguslahenduse loomine
  • Ohutustehnika
  • Erialane sõnavara
  • Valgustite tüübid ja nende omadused
  • Peamised valgussuunad ja nende omadused
  • Valguspuldiga opereerimine (patch, puldi töökeskkonna adumine ja loomine (valguspuldi loogika), palettide loomine ja salvestamine ning muutmine, valguspiltide loomine/programmeerimine, valguspiltide/seisundite salvestamine/kopeerimine/liigutamine, valguspiltide/seisundite taasesitamine)

Sihtrühm: kursus on suunatud kultuurimajade ning väiksemate etendus- ja kultuuriasutuste tehnikutele.

Kursuse õpiväljundid: koolituse läbinud õppija oskab iseseisvalt valguspult MagicQ ChamSys abil opereerida peamisi toiminguid (patch, valguse programmeerimine, valguspiltide salvestamine, nende taasesitamine)

Nõuded lõpetamiseks: aktiivne osalemine õppetöös (100%)

Väljastatav dokument: tunnistus

Registreerumistähtaeg: 01.09.2023

Registreerumisel palun lisage oma töökoht ja amet ning lahtrisse "Täiendav info või küsimused seoses koolitusel osalemisega" lühike motivatsioonikiri koos põhjendusega (kuni 1000 tähemärki), miks soovite sellel koolitusel osaleda. Juhime tähelepanu, et registreerumine ei taga automaatselt kohta koolitusel. Osalejad valitakse välja motivatsioonikirjade alusel ja teile saadetakse eraldi kinnitus, et olete koolitusele vastu võetud.

Loe lisa ja registreeru

 

Autoriõigused koolituse ülesehitusele ja koolitusprogrammile kuuluvad Tartu Ülikoolile. Nende kasutamine Tartu Ülikooli kirjaliku loata on keelatud. Koolitust rahastatakse ESFi toel programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" kaudu.

Image
EU
Väärikate Ülikool Viljandis

Väärikate ülikooli avaloeng tõi Sakala keskusesse üle 250 õppuri

Inglise keel edasijõudnutele / English for Advanced Leaners

The aim of the course is expanding vocabulary, focusing on academical communication and expanding vocabulary related with the field of studies, developing and using it.
kulo23

Kultuuripärandi loovrakenduste sügiskool 2023