#koostöö #uudis
Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia kogub taas ukrainlaste abistamiseks villaseid esemeid: sokke, salle, kindaid, mütse, kampsuneid.
27.01.2023
#teadus #ühiskonnale #uudis
Eesti Kunstiakadeemia ja partnerite koostööl läbi viidud teadusarendusprojekt näitas, kuhu liiguvad Eestis tekstiilijäätmed ja mida nendega teha saaks. 
26.01.2023
#kultuur #uudis #pressiteade
28 jaanuaril kell 16 toimub Viljandis Kondase keskuses tagurpidi kulgenud näituse “Pikem suhe” pidulik lõpetamine. Väljapanek valmis koostöös publikuga, olles pidevas muutumises ja arengus.
23.01.2023
#tunnustamine #uudis
Täna, 19. jaanuaril toimunud konverentsil „Õppejõult õppejõule 2023: määramatuse ilu õpetamisel“ andis õppeprorektor Aune Valk üle 2022. aasta õppeteo ja õppekvaliteedi edendamise auhinnad.
19.01.2023

Lai valik praktilisi õppekavasid

Viljandi kultuuriakadeemias on võimalik valida viie rakenduskõrgharidusõppekava ja kolme magistriõppekava vahel. Siit saad Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga kõrghariduse, omakultuurilise enesetunnetuse ja tugeva identiteeditunde, mitmekülgse loovuse ning suhtlusvõrgustiku kogu eluks!

Tutvu õppekavadega

Täiendusõpe

Üliõpilasele

Liitu mikrokraadiprogrammiga

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Loe lähemalt

Ole kursis kultuuriakadeemias toimuvaga

Liitu Viljandi kultuuriakadeemia kord kuus saadetava infokirjaga, mis sisaldab akadeemia suuremate sündmuste informatiooni, tudengite, töötajate ja vilistlaste tegemisi ning populaarset rubriiki "Tunne meie inimest".

Liitu kuukirjaga