TÜ VKA segakoor esineb Pärnus, Tallinnas ja Viljandis

Segakoori üks dirigent ning kontserdisarja eestvedaja Pille Kährik sõnab, et sarja märtsikuine fookus on noortepärasel muusikal ja -kooridel. Kontsertitel "Rütmirõõmud" astuvad üles TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Segakoor, Eesti Koolinoorte Segakoor ja Tallinna G. Otsa nimelise Muusikakooli Popkoor, kes esitavad valiku pop-jazz hittide ja rahvamuusika töötlusi kogu maailmast.

Kontserdiga tähistatakse koostööprojektina ühtlasi ka TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia juubeliaastat – möödub 60 aastat kooli loomisest ning 20 aastat kõrghariduse andmisest Viljandis. Koore juhatavad Jana Perens, Pille Kährik, Taavi Esko, Kadri Leppoja, Pärt Uusberg ja Hain Hõlpus. Kontserdil on kaastegev kultuuriakadeemia bänd koosseisus Themuri Sulamanidze (klahvpillid), Harri Heinsoo (kitarr), Sander Kahu (bass) ja Martin Aulis (trummid).

Kontsertite toimumisajad:
16. märts kell 18 Viljandi Muusikakooli orkestrimajas
17. märts kell 17 Pärnu Kontserdimaja kammersaalis (laste ja noorte muusikafestivalil MUUSIKAMOOS)
18. märts kell 13 Tallinna Mustpeade Maja Valges saalis

Kontsertid on tasuta.

Teate edastas:
Hannele Känd

Kommunikatsiooni- ja projektitalituse spetsialist
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
E-post hannele@kultuur.edu.ee
Tel 435 5260 / 5669 8839 (7839)