Kultuuriakadeemia kutsub diplomikontsertide festivalile

19.-20. mail toimub TÜ Viljandi kultuuriakadeemias diplomikontsertide festival „Finale“, mille raames astub lavale seitse pärimus- ja rütmimuusika eriala lõpetajat. Sel aastal publikut saali ei lubata ning esitusi saab nautida virtuaalselt.

Festivali esimesel päeval, 19. mail esinevad rütmimuusika üliõpilased Raili Lilleorg, Johannes Eriste, Indrek Mällo ja Ingrid Rabi. 20. mail astuvad üles pärimusmuusikud Eliise Selisaar, Lisette Kingsepp ja Elina Kasesalu. Programm algab mõlemal päeval kell 16 ning otseülekannet saab jälgida veebilehel kultuuriakadeemia.ee

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusika õppekava programmijuhi Marko Mägi sõnul saab festvialil kuulata ja vaadata noorte muusikute senise loometee kõige olulisemat etteastet, mis jääb muusikaliseks maamärgiks neile kogu eluks. „Hoolimata virtuaalsusest sünnib kõik nüüd ja praegu, mis annab kogu asjale pinget ja särtsu juurde,” sõnas Mägi.

Festivali „Finale“ korraldatakse kultuuriakadeemias teist korda. Festivali eesmärk on koondada muusika õppekava lõpetajad ühe katuse alla ning teha lõpukontserdid lihtsamini jälgitavaks.  Kontserdid on tasuta ja avatud kõikidele huvilistele. 

Rohkem infot veebilehel finale.kultuuriakadeemia.ee