Kultuuriakadeemia fondid

Meie seas on andekaid, loomingulisi ja oskuslikke inimesi, kelle erialaste eesmärkide saavutamiseks kulub ära rahaline tugi. Üks hea võimalus hõlbustada kultuuriakadeemiaga seotud inimeste – eelkõige üliõpilaste – erialast arengut, on panustada stipendiumifondidesse.

Kultuuriakadeemia fond

Kultuuriakadeemia fond algatati 2012. aastal Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia poolt eesmärgiga toetada Viljandi kultuuriakadeemia üliõpilasi, õppejõude, töötajaid ja vilistlasi nende erialaste eesmärkide elluviimisel.

Annetuse saaja: Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond

EE117700771000664610 (LHV Pank)
EE672200221001101347 (Swedbank)

Selgitusse märkida: Annetus kultuuriakadeemia fondi

Loe fondist lähemalt

Anu Raua nimeline stipendium

Anu Raua nimeline stipendium on mõeldud TÜ Viljandi kultuuriakadeemia üliõpilasele, kes on silma paistnud ainelise kultuuripärandi uurimise ja hoidmisega. Igal aastal antakse välja stipendium, mille ühe osa moodustab rahaline toetus 1000 eurot ning teise osa naturaalmajanduslik toetus, mis sümboliseerib seotust maakultuuriga.

Annetuse saaja: Tartu Ülikooli sihtasutus

EE471010102026293006 (SEB pank)
EE532200221010373441 (Swedbank)

Selgitusse märkida: Anu Raua stipendiumifond

Loe stipendiumist lähemalt

Ene Valge fond

Ene Valge fondi eesmärk on toetada lavavalgustuse õppimist ja Eesti teatri valguskujunduse arendamist.

Annetuse saaja: Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond

EE117700771000664610 (LHV Pank)
EE672200221001101347 (Swedbank)

Selgitusse märkida: Annetus Ene Valge fondi

Loe fondist lähemalt

Prof Kalju Komissarovi nimeline stipendium

Prof Kalju Komissarovi nimeline stipendium on mõeldud TÜ VKA etenduskunstide üliõpilastele erialaseks enesetäienduseks välismaal. Kultuurikapitali stipendium on suurusega 1000 eurot. Eesti käekellatootja Wooch premeerib stipendiaate nimelise käekellaga. Selleks stipendiumiks annetusi ei koguta.

Loe stipendiumist lähemalt

UUS! Direktori tulevikufond

Fondist toetatakse kultuuriakadeemiaga seotud säravat loovettevõtjat või loovettevõtluse edendajat. Stipendiumi suurus on 0,1 bitcoini (BTC) ja esimene stipendium antakse välja 2022. aasta lõpuaktusel. Stipendium eraldatakse digitaalsest rahakotist, mille aadress on: 39FGxCTdHPBuSud566oeewpDpZhfVGCFZg.

Pärandtehnoloogid osalesid Kagu-Norra Ülikoolis toimunud rahvusvahelisel intensiivõppe nädalal

Moepööre - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Galerii: Narvas toimus Moepööre

Moepööre - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia