Mikrokraadiprogrammid

Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete/moodulite baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda kiiret ja efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, jõudmaks kompetentsuseni konkreetses valdkonnas.

Miks valida Viljandi kultuuriakadeemia mikrokraadiprogramm?

• Kiire ja paindlik võimalus omandada lisaeriala või teatud erialased pädevused kultuurivaldkonna erinevatel erialadel.
  • Kompetentsuse tõstmine huvipakkuvas valdkonnas tõstab konkurentsivõimet tööturul.
  • Mikrokraadiprogramme on võimalik VÕTA abil üle kanda erinevatele kultuuriakadeemia õppekavadele.
  • Õppimine koos kultuuriakadeemia tudengitega annab loomingulist energiat ja rikastab suhtlusvõrgustikku.
  • Viljandi on õppimiskohana nauditav keskkond akadeemilise Tartu ja rutaka Tallinna kõrval.
  • Mikrokraadiprogrammi lõpetaja saab Tartu Ülikooli tunnistuse ja hinnetelehe.

Loovettevõtja mikrokraadiprogramm

Eesti rahvakultuuri mikrokraadiprogramm